Wedstrijdschema

laat schema zien voor  

25 mei | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1 47676   HC Nova JA1   13:45  14:15  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Godfried Peters en Harrie van Lieshout
JA2 47983   HC Nova JA2   13:15  13:45  uit    route
 
JB1 56678   HC Oranje Rood Oranje-Rood JB2 20  15:25  16:15  uit    route
Let op: Uittenue mee!   
JB2 56317   HC Oranje Rood Oranje-Rood JB5   17:15  17:45  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Jos de Natris en Jos de Waal
 
JC1 48102   HC Eindhoven JC1 30  08:00  09:00  uit    route
JC2 comb 48295   Oss JC2 60  12:30  14:00  uit    route
 
JD1 48736   MHCV JD1   10:00  10:30  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Tom Mandos en Sven Teunissen van Manen
JD2 49280   HC Oranje Rood Oranje-Rood JD8 20  11:55  12:45  uit    route
Let op: Uittenue mee!   
 
MA1 50421   HC Nova MA1   11:00  12:00  uit    route
MA2 50229   HV Weert MA3 30  15:00  16:00  uit    route
MA3 49546   HC Nuth MA2   13:15  13:45  thuis  veld 10a
Fluiten: Laura Stravens en Simone Wollerich
MA4 49936   HC Oirschot MA2   15:00  15:30  thuis  veld 8a
Fluiten: Hanneke Vermeulen en Hanneke Winters
MA5 50327   HC Oranje Rood Oranje-Rood MA8   15:15  15:45  thuis  veld 8b
Fluiten: Marloes Schotte en Sophie van den Hurk
 
MB1 16775   SV Phoenix MB1 12:00  12:30  uit    route
MB2 50995   R.H.C. Concordia MB1   11:45  12:15  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Annekée Kraakman en Maud Wezenberg
MB3 50999   Hockey Geldrop MB3   15:00  15:30  thuis  veld 10a
Fluiten: Birgit Beeks
MB4 51708   HOCKEY HEEZE MB2 15  11:45  12:30  uit    route
MB5 52294   HC Oranje Rood Oranje-Rood MB10 20  10:10  11:00  uit    route
Let op: Uittenue mee!   
MB6 51719   Sint Oedenrode MB2   13:15  13:45  thuis  veld 8a
Fluiten: Joëlle Smit en Iris van Walraven
MB7 51858   R.H.C. Concordia MB4   11:30  12:00  thuis  veld 8a
Fluiten: Youp van Dooren en Jorn Hobbelen
 
MC1 52624   Hockeyclub Blerick MC1 45  11:15  12:45  uit    route
MC2 52969   HC Cranendonck MC3   15:30  16:00  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Mila Neggers en Kimberley Smetsers
MC3 54195   HC Oranje Rood Oranje-Rood MC8 20  16:55  17:45  uit    route
Let op: Uittenue mee!   
MC4 52977   V.M.H.C. Basko MC5   11:45  12:15  thuis  veld 8b
Fluiten: Emma de Greef en Sterre Jacobs
MC5 52984   HC Mierlo MC3   10:00  10:30  thuis  veld 8b
Fluiten: Ruby Warmoeskerken en Julie Hanusch
MC6 53693   HC Helmond MC6 30  09:00  10:00  uit    route
 
MD1 54813   HV Weert MD1 30  09:45  10:45  uit    route
MD2 54549   HC Cranendonck MD3   09:45  10:15  thuis  veld 8a
Fluiten: Joëlle van de Donk en Pleun van Vroenhoven
MD3 54839   HC Cranendonck MD1 30  10:00  11:00  uit    route
MD4 54559   R.H.C. Concordia MD4   11:30  12:00  thuis  veld 10a
Fluiten: Julia Janssen en Lieke Steneker
MD5 55239   MHC MEP MD6   09:45  10:15  thuis  veld 10a
Fluiten: Kim de Brouwer en Annette Davis
MD6 55651   HC Scoop MD5 45  09:15  10:30  uit    route


25 mei | Jongstejeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E1 45034   HC Boekel J8E1 MIX   08:30  09:00  thuis  veld 10a
Fluiten: Lars Meuleman en Kas Wieringa
 
J6E1 47002   HTCSON Hockey JE1   08:30  09:00  thuis  veld 8a
 
JF1 43301   HOCKEY HEEZE JF1 15  08:15  09:00  uit    route
   KNHB: Veld 2A  
JF2 43725   M.H.C. Deurne JF1 MIX 45  08:15  09:30  uit    route
 
M8E1 45841   V.M.H.C. Basko M8E1 15  11:45  12:30  uit    route
M8E2 45555   HOCKEY HEEZE M8E1 15  08:15  09:00  uit    route
   KNHB: Veld 1AB  
M8E3 45868   V.M.H.C. Basko M8E4   08:30  09:00  thuis  veld 8b
Fluiten: Juul van Sambeek en Nicki Jonkers
 
M6E1 42108   HC Oranje Rood Oranje-Rood ME8   08:30  09:00  thuis  veld 8a
M6E2 42555   HTCSON Hockey ME2 30  08:30  09:30  uit    route
M6E3 42115   Hockey Geldrop ME2   08:30  09:00  thuis  veld 8a
M6E4 43011   DVS ME3 15  08:15  09:00  uit    route
 
M3F1 56779   Nuenen MF2 30  07:45  08:45  uit    route
M3F2 44194   HTCSON Hockey MF3   08:30  09:00  thuis  veld 8b
M3F3 44107   HC Mierlo MF3 30  07:45  08:45  uit    route