HeaderPhoto HeaderPhoto HeaderPhoto HeaderPhoto HeaderPhoto HeaderPhoto HeaderPhoto HeaderPhoto HeaderPhoto HeaderPhoto HeaderPhoto

Organisatie

Voorzitter
Erkan  Kurt

Erkan Kurt

Bestuur

Vertrouwenspersoon
Marleen Jiskoot Commissie
Rolf van de Ven Commissie
Secretaris
Rispa  Boot

Rispa Boot

Bestuur

Communicatie
Henny van Dijk Henny van Dijk Commissie
Sandra Raaphorst Commissie Redactie
Ledenadministratie
Lucette Boudewijns Commissie
Vrijwilligersbeheer
Hans de Kruif Commissie
Wedstrijdsecretariaat
Maaike van Houdt Commissie Junioren
Maaike van Houdt Commissie Senioren
Financiën
Robert  Manders

Robert Manders

Bestuur

Administratieve Ondersteuning
Floor Stikkelbroeck Commissie
Materialen
Han  Schiebaan Han Schiebaan Commissie Keepersmaterialen
Han  Schiebaan Han Schiebaan Commissie Trainingsmaterialen
Sponsoring
Danielle  Schrijvers Danielle Schrijvers Commissie
Arlette van Doorne Arlette van Doorne Commissie
Facilitair
Bart van Bokhoven

Bart van Bokhoven

Bestuur

Accommodatie
Hans  Jongejan Hans Jongejan Commissie Horeca
Robert-Jan  Kant Robert-Jan Kant Commissie Sleutelbeheer
Robert-Jan  Kant Robert-Jan Kant Commissie Veld & Clubhuis
Activiteiten
Meerle Sies Commissie Evenementen
Gijs Olde Hampsink Commissie Evenementen
Hanne Baken Commissie Evenementen
Automatisering
Bart van Bokhoven Bart van Bokhoven Commissie
HOD Air Dome (op-/afbouw)
Dirk-Jan Boot Commissie
Max Zweegers Commissie
Michel Hobbelen Commissie
Hans Burgmans Commissie
Toernooien
Maurits Fresen Commissie International Easter Tournament
Coen van Loon Commissie PietJanKnor
Hockey - Technisch
Robert  Daniëls

Robert Daniëls

Bestuur

Begeleiding
Robert  Daniëls Robert Daniëls Commissie H1/H2/JA1 - D1/D2/MA1
Jeugdselecties
Christel  Dekkers Christel Dekkers Commissie
Bart Hoevenaars Commissie
Rob van Doorne Rob van Doorne Commissie
Opleiding / Beleid
Roel  Coenen Roel Coenen Commissie
Trainingscoördinatie
Roel  Coenen Roel Coenen Commissie Junioren
Hockey - Jeugd
Edwin  Roest

Edwin Roest

Bestuur

Junioren
Floor Stikkelbroeck Commissie Benjamins
Sara Karakash Commissie Coördinator JA
Sara Karakash Commissie Coördinator JB
Sara Karakash Commissie Coördinator JC
Sara Karakash Commissie Coördinator JD
Maartje van der Pal Commissie Coördinator MA
Nicolette van den Elzen Commissie Coördinator MB
Suzan  Jansen Suzan Jansen Commissie Coördinator MC
Bepke  Eij Bepke Eij Commissie Coördinator MD
Iris Wijnen Commissie Funkey
Miriam Bezemer Commissie Jongens 3-tallen
Miriam Bezemer Commissie Jongens 6-tallen
Miriam Bezemer Commissie Jongens 8-tallen
Irene Verwoerd Commissie Meisjes 3-tallen
Irene Verwoerd Commissie Meisjes 6-tallen
Irene Verwoerd Commissie Meisjes 8-tallen
Keepers
Sandra van Gompel Commissie Coördinator
Hockey - Senioren
Hans  Jongejan

Hans Jongejan

Bestuur

Arbitrage
Mark Jiskoot Commissie Opleidingen
Noel van Gerven Noel van Gerven Commissie Planning
Annicke Kleve Commissie Planning
Mark Jiskoot Commissie Scheidsrechtercommissaris
Roel  Coenen Roel Coenen Commissie Tucht
Senioren
Marcel  Duffhuis Marcel Duffhuis Commissie Dames
Hans  Jongejan Hans Jongejan Commissie Heren
Trimhockey
Ronald  Schilp Ronald Schilp Commissie
Veteranen
Claire  Lafarre Claire Lafarre Commissie
Zaalhockey
Cor-Jan  Jacobs Cor-Jan Jacobs Commissie
Piet van Dijsseldonk Commissie
Ronald  Schilp Ronald Schilp Commissie
Hans de Kruif Commissie Arbitrage