Trainingsschema   maandag 16 september 2019   05:57
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes C6 FIKA - AB
17:45 - 19:30 Keepers Trainingsgroep 10a - AB Manon v/d Kroft
18:00 - 19:30 Jongens D1 Koen Jiskoot
Thijs van de Camp
8b - AB
18:00 - 19:30 Jongens D2 Daniel Yordanov
Hans Jongejan
8b - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Tom Martens 10a - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Jeroen Ingelse 8a - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C5 8a - CD Trainers vanuit MA1
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Christel Dekkers
Rob van Doorne
FIKA - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Max Jonkers
Sanne Jiskoot
FIKA - AB
19:30 - 21:00 Jongens A2 Jan Eij
Marc Montree
10a - AB
19:30 - 21:00 Jongens B2 10a - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A5 8b - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A6 8b - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B3 John de Kimpe
Sander Raaijmakers
8a - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B5 Jeroen Ingelse 8a - AB
20:00 - 21:30 Dames Donderdagmiddag B FIKA - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Koen Behr FIKA - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Anouk Feenstra
Sterre Hoogeveen
FIKA - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Neele Manders
Nore van Gompel
Patrick Dielis
8a - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Emma Maranus
Hanne van Gompel
8a - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A2 Floor Baken 10a - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A4 Tess Rijnders 10a - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C7 Lola Hagemeier
Morene van Rooij
8b - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Puck Tushuizen FIKA - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Lieke van Otten FIKA - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Aniek Eij
Taco-Jan Brandsma
8a - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Michel Rieter 8a - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Bart van Elewout 10a - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Inge Geven 10a - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Rutger van der Zanden 8b - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Robert Daniëls FIKA
20:30 - 22:00 Dames 2 Maurice Smits 8a - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 8a - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 8a - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens B1 Nik Nieuwenstein FIKA - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Christel Dekkers
Rob van Doorne
FIKA - AB
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Mark Mesman 8a Wekelijks twee jongens a2
17:30 - 18:30 Jongens 6E2 Bregtje van Assema 8a Wekelijks twee jongens a2
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Floor Stikkelbroeck 8a Wekelijks twee jongens a2
17:30 - 18:30 Meisjes 3F1 8b - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 3F2 8b - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 3F3 8b - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 8b - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 8b - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 6E3 Juul Dix
Leonie Valkhof
8b - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 10a
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Edwin Krouwel
Linne Zengerink
Roos van der Zanden
10a
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 10a
18:30 - 20:00 Jongens A2 Jan Eij
Marc Montree
FIKA - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Jeroen Stok
Maarten Stark
FIKA - AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Koen Jiskoot
Thijs van de Camp
8b - AB
18:30 - 20:00 Jongens D2 Casper Janssen
Hans Jongejan
Quinten Neggers
8b - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 10a - AB Heren LA Roulerend schema
19:00 - 20:30 Meisjes A5 Hans Vissere 8a - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A6 René Schekkerman 8a - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Marcel Gruyters
Paul Heiligers
10a - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Erik-Jan de Bekker
Hugo Boot
FIKA
20:30 - 22:00 Dames 10 10a - AB
20:30 - 22:00 Dames 4 Marcel Duffhuis 8b - CD
20:30 - 22:00 Dames 6 Kris Bax 8b - AB
20:30 - 22:00 Heren A Jeroen Stok 8a - AB
20:30 - 22:00 Heren LA Adriaan de Boer 8a - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes C7 Hans Biljard FIKA - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C6 Minke Claassen
Yiqing Chen
FIKA - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Theo van Lindt 8a - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 8a - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Johan van de Ven 8b - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Martijn de Luij 8b - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C3 10a - AB Trainers JA1
18:30 - 20:00 Meisjes D3 Erkan Kurt
Marleen Weijters
FIKA - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D4 Marieke Verleg 10a - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Peter van Heesewijk
Sjef van Loon
8a - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 René Schekkerman 8a - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Babs van de Rijt FIKA - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Peter Aerts 8b - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B5 Rogier Wijn 8b - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Maurice Smits FIKA - CD
20:00 - 21:30 Dames 3 10a - AB
20:30 - 22:00 Dames A 8a Om de week, afhankelijk van wedstrijden dames donderdag!
20:30 - 22:00 Jongens A1 Puck Tushuizen FIKA - AB
21:00 - 22:00 Heren LB Hein Ziegenhardt 10a - CD
21:00 - 22:30 trim m/v 8b
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Lieke van Otten FIKA - AB
17:30 - 19:00 Hockeyschool Trainingsgroep 10a - CD
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Mark Mesman 8a - CD
17:30 - 18:30 Jongens 6E2 Christine Döring
Nikki Mollen
8a - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Floor Stikkelbroeck
Koen van Lierop
8a - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Aniek Eij
Taco-Jan Brandsma
FIKA - CD
17:45 - 18:45 Meisjes 6E1 Caroline van Dijk
Cas Hoeijmans
Jules Janssen
Koen Kronemeijer
10a - AB
17:45 - 18:45 Meisjes 6E2 Bart Geenen 10a - AB
17:45 - 18:45 Meisjes 6E3 10a - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 8b - AB
18:30 - 20:15 Dames 1 Giel van Oijen
Robert Daniëls
FIKA - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Thomas van Leeuwen
Nik Nieuwenstein
8a - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Koen Behr 8a - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Giel van Oijen
Robert Daniëls
FIKA - CD
19:00 - 20:30 Dames 5 - Vacature - 10a - AB
19:00 - 20:30 Heren 4 Peter Renders 8b - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Jeroen Stok
Maarten Stark
Sven Teunissen van Manen
10a - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Max Jonkers
Sarah Meuter
8b - CD
20:15 - 22:00 Heren 1 Erik-Jan de Bekker
Hugo Boot
FIKA - AB
20:30 - 22:00 Dames 4 Marcel Duffhuis 8b - AB
20:30 - 22:00 Dames 7 Roel Coenen 8b - CD
20:30 - 22:00 Dames 8 10a - AB
20:30 - 22:00 Dames 9 8b - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Erik-Jan de Bekker
Hugo Boot
FIKA - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Niels Geven 8a - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 8a - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamins FIKA - BCD
09:15 - 10:00 Funkey Trainingsgroep FIKA - A