Wedstrijdschema

laat schema zien voor  

21 april | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1 26474   R.H.V. Leonidas JA1   13:45  14:15  thuis  veld 9
JA2 40980   HC Scoop JA2 45  14:30  15:45  uit    route
 
JB1 50893   Nuenen JB1   16:45  17:45  thuis  veld 9
Fluiten: Geert Jacobs en Maurice Smits
JB2 50947   HC Nuth JB1 75  13:00  15:00  uit    route
   KNHB: Veld 1  
 
JC1 41500   HC Helmond JC1   15:00  16:00  thuis  veld 9
Fluiten: Koen Jiskoot en Sem Razenberg
JC2 41507   Venlo JC1   15:00  15:30  thuis  veld 10a
Fluiten: Tom Mandos en Sven Teunissen van Manen
 
JD1 42347   Hockeyclub 's-Hertogenbosch JD4 45  12:30  14:15  uit    route
 
MA1 42766   HC Eindhoven MA1 30  12:30  14:00  uit    route
MA2 42725   HC Cranendonck MA1 30  14:00  15:15  uit    route
   KNHB: 2018-03-16: Let op! Veld gewijzigd.  
MA3 42924   V.M.H.C. Basko MA3   15:00  15:30  thuis  veld 8a
Fluiten: Fleur Janssen en Jolien van de Vondervoort
MA4 43815   HC Nova MA2   15:00  15:30  uit    route
MA5 43709   HC Helmond MA3   15:15  15:45  thuis  veld 8b
Fluiten: Eline Dingen en Lieke Janssen
 
MB1 44696   Hockey Club Uden MB1 45  11:00  12:45  uit    route
MB2 44401   HTCSON Hockey MB2   13:00  13:45  thuis  veld 10a
Fluiten: Stijn Dubbeldam en Bram Hezemans
MB3 44406   Maastrichtse Hockey Club MHC MB3   13:15  13:45  thuis  veld 8a
Fluiten: Caro van Rooij en Michelle Santos
MB4 44884   Eersel MB2   13:30  14:00  thuis  veld 8b
Fluiten: Donna Koolen en Janne Nagel
MB5 45094   HV Meerssen MB1   11:45  12:15  thuis  veld 8b
Fluiten: Britt de Louweren en Michelle Mevissen
MB6 45250   Maastrichtse Hockey Club MHC MB5 60  10:00  11:30  uit    route
* AFGELAST *
MB7 45668   HC Oranje Rood Oranje-Rood MB9   17:00  17:30  uit    route
 
MC1 46346   Geel-Zwart MC1   11:30  12:30  thuis  veld 9
Fluiten: Lot v Bree en Anouck Leemans
MC2 46196   Hockey Geldrop MC2 30  13:45  14:45  uit    route
MC3 46357   Eersel MC3   11:30  12:00  thuis  veld 10a
Fluiten: Noa Dokter en Iris van Doorn
MC4 46359   Sint Oedenrode MC3   11:30  12:00  thuis  veld 8a
Fluiten: Robin Cornelissen en Quincy Broers
MC5 47762   HC Oranje Rood Oranje-Rood MC8   17:15  17:45  uit    route
MC6 46893   HC Oranje Rood MC11   10:00  10:30  thuis  veld 8b
Fluiten: Kimberley Smetsers en Pleun van Vroenhoven
 
MD1 48114   R.H.C. Concordia MD1   09:30  10:30  thuis  veld 9
Fluiten: Thomas van Leeuwen en Robert Jansen
MD2 48579   DVS MD1 15  15:45  16:30  uit    route
MD3 48125   Hockeer MD2   09:45  10:15  thuis  veld 10a
Fluiten: Pleun Kersten en Isa Kruik
MD4 48130   MHC Best MD5   09:45  10:15  thuis  veld 8a
Fluiten: Jule Mackenbach en Milou van der Linden
MD5 49721   HC Oranje Rood Oranje-Rood MD9   12:15  12:45  uit    route
MD6 48955   MHC Best MD6 30  07:45  09:00  uit    route
MD7 49181   Hockey Geldrop MD7 30  09:30  10:30  uit    route


21 april | Jongstejeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E2 57060   V.M.H.C. Basko JE3   08:30  09:00  thuis  veld 10a
 
JF3mix 53357   HC Gemert JF2 MIX   08:30  09:00  thuis  veld 8b
 
M8E1 55679   Hockey Geldrop M8E1   08:30  09:00  thuis  veld 8a
Fluiten: Fleur Notermans en Lelo van Laarhoven
M8E2 55782   M.H.C. Deurne M8E1 45  08:15  09:30  uit    route
M8E3 55906   HOCKEY HEEZE M8E1   08:30  09:00  thuis  veld 8b
Fluiten: Moa Isaksson en Fleur van Herk
 
M6E1 51605   HC Eindhoven ME3 30  08:00  09:00  uit    route
   KNHB: veld b  
M6E2 51883   V.M.H.C. Basko ME2   08:30  09:00  thuis  veld 10a
M6E3 51359   V.M.H.C. Basko ME4 15  08:30  09:15  uit    route
 
M3F1 54173   HC Eindhoven MF3   08:30  09:00  thuis  veld 8a