Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 jan 33962 Oss MA3

16:55 18:15 uit Berghem Sportcentrum
  Berghem Sportcentrum
Osseweg 38 A
5351AE BERGHEM
hal: veld 1
 
26 jan 34203 Geel-Zwart MA2

17:45 19:05 thuis Berghem Sportcentrum
  Berghem Sportcentrum
Osseweg 38 A
5351AE BERGHEM
hal: veld 1
 
17 feb 29247 mixed hockeyclub HDL MA1

18:15 19:20 uit Streepen, De
  Streepen, De
Laan van Henkenshage 3
5492BH SINT-OEDENRODE
hal: veld 1
 
17 feb 29485 Sint Oedenrode MA1

19:05 20:10 thuis Streepen, De
  Streepen, De
Laan van Henkenshage 3
5492BH SINT-OEDENRODE
hal: veld 1
 
24 feb 30837 Geel-Zwart MA2

13:00 14:10 uit Bunders, De
  Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ VEGHEL
hal: veld 1
 
24 feb 30386 Sint Oedenrode MA1

12:10 13:20 uit Bunders, De
  Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ VEGHEL
hal: veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HOD MA2 6 13 4 1 1 30 13 0
2 Rosmalen MA2 7 13 4 1 2 24 17 0
3 Uden MA1 6 10 3 1 2 26 11 0
4 Geel-Zwart MA2 4 10 3 1 0 14 5 0
5 Oedenrode MA1 2 6 2 0 0 8 2 0
6 HDL MA1 7 4 1 1 5 10 25 0
7 Oss MA3 8 1 0 1 7 3 42 0

Uitslagenmatrix
  Geel-Zwart MA2HOD MA2Oedenrode MA1Uden MA1Rosmalen MA2HDL MA1Oss MA3
Geel-Zwart MA2   3-2 6-1 3-0
HOD MA2   6-2 5-2 3-1 9-0
Oedenrode MA1  
Uden MA1 3-3   0-1 6-1
Rosmalen MA2 2-2 5-4   7-1
HDL MA1 2-4 0-6 2-5   3-0
Oss MA3 0-4 0-9 1-1  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. HDL MA1 Oss MA3 3-0 Definitief
.. HDL MA1 Uden MA1 0-6 Definitief
.. Oss MA3 Uden MA1 0-9 Definitief
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
.. HDL MA1 Rosmalen MA2 2-5 Definitief
.. HOD MA2 HDL MA1 3-1 Definitief
.. HOD MA2 Rosmalen MA2 5-2 Definitief
ZATERDAG 22 DECEMBER 2018
.. HDL MA1 Oedenrode MA1 2-4 Definitief
.. Oss MA3 HDL MA1 1-1 Definitief
.. Uden MA1 Rosmalen MA2 0-1 Definitief
.. Rosmalen MA2 HOD MA2 5-4 Definitief
.. Oss MA3 Oedenrode MA1 0-4 Definitief
.. Uden MA1 HOD MA2 3-3 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Geel-Zwart MA2 Oss MA3 3-0 Definitief
.. Rosmalen MA2 Oss MA3 7-1 Definitief
.. Rosmalen MA2 Geel-Zwart MA2 2-2 Definitief
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
.. Geel-Zwart MA2 HDL MA1 6-1 Definitief
.. Uden MA1 Oss MA3 6-1 Definitief
.. HOD MA2 Oss MA3 9-0 Definitief
.. HOD MA2 Uden MA1 6-2 Definitief
.. Geel-Zwart MA2 Rosmalen MA2 3-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  HDL MA1 Geel-Zwart MA2 14:50 Overbeek, De
  Oedenrode MA1 Oss MA3 14:05 Hazelaar, De
  Oss MA3 Rosmalen MA2 14:55 Hazelaar, De
  Rosmalen MA2 Oedenrode MA1 13:15 Hazelaar, De
  Uden MA1 Geel-Zwart MA2 15:40 Overbeek, De
  Uden MA1 HDL MA1 16:30 Overbeek, De
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  HOD MA2 Geel-Zwart MA2 19:05 Berghem Sportcentrum
  Oedenrode MA1 Rosmalen MA2 14:05 Wervel, De
  Oss MA3 Geel-Zwart MA2 19:55 Berghem Sportcentrum
  Oss MA3 HOD MA2 18:15 Berghem Sportcentrum
  Rosmalen MA2 Uden MA1 14:55 Wervel, De
  Uden MA1 Oedenrode MA1 13:15 Wervel, De
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Geel-Zwart MA2 Uden MA1 17:20 Streepen, De
  Oedenrode MA1 Geel-Zwart MA2 16:30 Streepen, De
  Oedenrode MA1 Uden MA1 18:10 Streepen, De
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  HDL MA1 HOD MA2 19:20 Streepen, De
  HOD MA2 Oedenrode MA1 20:10 Streepen, De
  Oedenrode MA1 HDL MA1 18:30 Streepen, De
ZONDAG 24 FEBRUARI 2019
  Geel-Zwart MA2 HOD MA2 14:10 Bunders, De
  Geel-Zwart MA2 Oedenrode MA1 12:30 Bunders, De
  Oedenrode MA1 HOD MA2 13:20 Bunders, De