Wedstrijdschema

laat schema zien voor  

16 november | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JD1 24437   HC Mierlo JD2   08:00  08:30  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Sebas Loohuis en Quinten Neggers
JD2 24884   Hockey Geldrop JD2   09:00  09:30  thuis  veld 10a
Fluiten: Stijn den Oudendammer en Ruben Yordanov
 
MB2 24634   HC Oranje Rood MB4   09:50  10:20  thuis  veld 8a
Fluiten: Nicole Sinkgraven en Borg Sterken
 
MC1 17928   HC Scoop MC1   09:20  10:20  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Cas van Gompel en Bram Hezemans
 
MD4 24735   Hockeyclub Blerick MD3   10:50  11:20  thuis  veld 10a
Fluiten: Alara Jasmijn van Doremalen en Lisa van der Heijden
 
MB1 10274   THC Hurley MB1   11:10  12:10  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Sander van Rhee en Stijn van de Ven
 
MC3 25013   HC Helmond MC2   11:40  12:10  thuis  veld 8a
Fluiten: Iris van Doorn en Anouk Goevaers
MC7 24767   V.M.H.C. Basko MC7   12:40  13:10  thuis  veld 10a
Fluiten: Yanne Kuhlmann en Sterre van Liempd
 
JA1 14855   MHC EDE JA1   13:30  14:00  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Stijn van de Ven
 
MC4 24788   HOCKEY HEEZE MC2   13:30  14:00  thuis  veld 8a
Fluiten: Emma Lathouwers en Maud van Leeuwen
 
MA3 20623   Maastrichtse Hockey Club MHC MA2   14:30  15:00  thuis  veld 10a
Fluiten: Qin-Si Lohman en Juul Udo
 
JB1 24907   V.M.H.C. Basko JB1   15:20  15:50  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Dorus Bax en Tim Bouts
 
MB5 24840   V.M.H.C. Basko MB5   15:20  15:50  thuis  veld 8a
Fluiten: Rachelle Lavrijssen
 
MA2 20624   V.M.H.C. Basko MA2   16:20  16:50  thuis  veld 10a
Fluiten: Amber Roest
 
JC1 24812   HV Weert JC1   17:10  17:40  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Tjeerd Hoeijmans en Raf Kant
 
MA5 20483   HC Oranje Rood MA9   17:10  17:40  thuis  veld 8a
Fluiten: Birgit Beeks
 
MD2 24916   HC Oranje Rood MD4 20  07:55  08:45  uit    route
MD1 24513   V.M.H.C. Geel-Zwart MD1 45  07:30  09:00  uit    route
 
MB3 24836   V.M.H.C. Basko MB4 15  09:00  10:00  uit    route
 
MC2 24561   HC Eindhoven MC2 30  10:45  11:45  uit    route
 
MD3 24721   Maastrichtse Hockey Club MHC MD4 60  11:45  13:15  uit    route
 
JB2 24448   Hockey Geldrop JB2 30  13:00  14:00  uit    route
Let op: Uittenue mee!   
 
MA1 14886   Leidse Hockey Club Roomburg MA1 100  11:20  14:00  uit    route
MA6 20486   MHCV MA2 60  12:30  14:00  uit    route
 
MC6 24975   HC Oranje Rood MC10 20  13:30  14:20  uit    route
 
MA4 20584   Nuenen MA2 30  13:30  14:30  uit    route
 
MB4 24848   HC Eindhoven MB6 30  14:15  15:15  uit    route
 
JA2 20512   V.M.H.& C.C. M.O.P. JA2 45  14:05  15:20  uit    route
 
MC5 24976   HC Oranje Rood MC8 20  15:10  16:00  uit    route


16 november | Jongstejeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
M8E1 3268   HC Oranje Rood M8E3   08:15  08:45  thuis  veld 8a
Fluiten: Sophie Langenberg en Lisa Oerlemans
M8E3 3392   HTCSON Hockey M8E2   08:15  08:45  thuis  veld 8a
Fluiten: Indy Hoeks en Hanna Rops
 
M3F1 3288   HC Oranje Rood MF7   08:30  09:00  thuis  veld 8b
 
M6E2 3452   HC Helmond M6E4   09:40  10:10  thuis  veld 8b
 
J6E2 3350   HC Oranje Rood J6E5   10:50  11:20  thuis  veld 8b
J6E1 3222   MHC Best J6E2 30  08:00  09:00  uit    route
 
M6E1 3438   Hockey Geldrop M6E3 30  08:00  09:00  uit    route
   KNHB: veld 4b  
Let op: Uittenue mee!   
M6E3 3180   Eersel M6E1 30  08:00  09:00  uit    route
 
M8E2 3368   HC Boekel M8E1 MIX 60  07:30  09:00  uit    route
 
M3F2 3419   HOB Bakel MF1 30  08:30  09:30  uit    route
 
J8E1 19517   HC Oirschot J8E1 30  09:30  10:30  uit    route
   KNHB: veld 3CD