Wedstrijdschema

laat schema zien voor  

28 september | Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
trim m/v    !Reservering     16:00  thuis  veld 8a
Reserveren Trimmers toernooi
trim m/v    !Reservering     16:00  thuis  veld 8b
Reserveren trimmers toernooi


28 september | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1 9173   Hockey Geldrop JA1   13:30  14:00  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Teun Jolles en Freek Schellekens
JA2 14378   Hockeyclub 's-Hertogenbosch JA5   13:15  13:45  thuis  veld 10a
Fluiten: Edwin de Bruijn
 
JB1 14602   HC Gemert JB1   09:50  10:20  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Perry v.d. Rijt en Edwin Roest
JB2 14612   HV Meerssen JB1 60  13:00  14:30  uit    route
 
JC1 6359   R.H.C. Concordia JC1 45  11:05  12:20  uit    route
 
JD1 10970   V.M.H.C. Basko JD1 15  13:45  14:30  uit    route
JD2 11095   Sjinborn JD1 60  09:55  11:25  uit    route
 
MA1 9970   MHC EDE MA1 13:00  14:00  uit    route
MA2 17398   HC Oranje Rood MA3 20  16:55  17:45  uit    route
Let op: Uittenue mee!   
MA3 17403   Tegelen MA1 45  11:35  12:50  uit    route
MA4 4899   Hockeyclub Hilvarenbeek MA1 40  14:35  15:45  uit    route
MA5 5296   HC Tilburg MA9   13:30  14:00  thuis  veld 8b
Fluiten: Fransie Cornelissen en Tedje Dingen
MA6 5298   Hockey Geldrop MA4   15:05  15:35  thuis  veld 10a
Fluiten: Floor Stikkelbroeck en Marleen Jiskoot
 
MB1 10286   BH&BC Breda MB1   11:10  12:10  thuis  FIKAGEAR
MB2 5617   HOCKEY HEEZE MB1 15  11:30  12:15  uit    route
MB3 5648   Hockeer MB1   11:25  12:10  thuis  veld 8b
Fluiten: Valesca Devos en Rebecca Oostveen
MB4 6237   MHC Best MB7 30  11:00  12:00  uit    route
MB5 5996   HOCKEY HEEZE MB3   13:15  13:45  thuis  veld 8a
Fluiten: Jeske van Leeuwen en Daniëlle van Lierop
 
MC1 17858   HC Scoop MC1 45  10:05  11:50  uit    route
MC2 13439   HC Oranje Rood MC3 20  09:30  10:20  uit    route
Let op: Uittenue mee!   
MC3 12848   Hockeyclub Hilvarenbeek MC2   09:35  10:05  thuis  veld 10a
Fluiten: Bart Eij en Sven Oerlemans
MC4 12850   Hockey Geldrop MC4   11:25  11:55  thuis  veld 10a
Fluiten: Robin Cornelissen en Noa Dokter
MC5 13264   V.M.H.C. Geel-Zwart MC5 45  09:15  10:30  uit    route
MC6 12926   Nuenen MC4 30  12:00  13:00  uit    route
MC7 13116   mixed hockeyclub HDL MC2   11:25  11:55  thuis  veld 8a
Fluiten: Lara Haagen en Mette van Holten
 
MD1 11525   Rosmalen MD1 60  07:30  09:00  uit    route
MD2 11443   HV Weert MD2   09:35  10:05  thuis  veld 8a
Fluiten: Neele Brouwers en Jessie Heiligers
MD3 11445   Maastrichtse Hockey Club MHC MD3   09:50  10:20  thuis  veld 8b
Fluiten: Alicia van den Berg en Pom Derks
MD4 11902   HC Cranendonck MD2 30  09:00  10:00  uit    route


28 september | Jongstejeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E2 1549   HC Oranje Rood J6E5 20  08:10  09:00  uit    route
Let op: Uittenue mee!   
 
J8E1 4240   Sint Oedenrode J8E1 45  07:45  09:00  uit    route
 
J6E1 1425   MHC Best J6E2     08:50  thuis  veld 8a
 
M8E1 1443   HC Oranje Rood M8E3 20  09:10  10:00  uit    route
Let op: Uittenue mee!   
M8E2 1601   HC Boekel M8E1 MIX     08:50  thuis  veld 8b
Fluiten: Sam Boons en Willow Biljard
M8E3 1602   HTCSON Hockey M8E2 30  09:15  10:15  uit    route
 
M6E1 1271   Hockey Geldrop M6E3     08:50  thuis  veld 8a
M6E2 1274   HC Helmond M6E4 30  07:30  08:30  uit    route
M6E3 1404   Eersel M6E1     08:50  thuis  veld 8a
 
M3F1 1476   HC Oranje Rood MF7 20  10:25  11:15  uit    route
Let op: Uittenue mee!   
M3F2 1620   HOB Bakel MF1     08:50  thuis  veld 8b