Wedstrijdschema

laat schema zien voor  

21 september | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1 9220   Rosmalen JA1 60  10:45  12:15  uit    route
JA2 14377   HC Scoop JA2   13:30  14:00  thuis  veld 8b
Fluiten: Stefan Abels en Cas Dingen
 
JB1 14628   Nuenen JB1 30  09:30  10:30  uit    route
JB2 14605   HC Nuth JB1   13:15  13:45  thuis  veld 10a
Fluiten: Godfried Peters en Jos de Natris
 
JC1 6424   HC Oranje Rood JC3   11:40  12:10  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Mario van der Heijden en Gijs Creemers
 
JD1 11031   Maastrichtse Hockey Club MHC JD1   09:50  10:20  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Yarno Verhoeven en Lucas van den Bergh
JD2 11286   HC Oranje Rood JD5 20  07:55  08:45  uit    route
Let op: Uittenue mee!   
 
MA1 10009   Dordrechtse Mixed Hockey Club MA1   13:00  14:00  thuis  FIKAGEAR
MA2 17397   SMHC De Hopbel MA1 35  13:40  14:45  uit    route
MA3 17402   HC Scoop MA2 45  14:35  15:50  uit    route
MA4 5093   M.H.C. Goirle MA3   15:05  15:35  thuis  veld 8a
Fluiten: Bieke Derks en Vera van Galen
MA5 5104   Nuenen MA4 30  13:15  14:15  uit    route
MA6 5299   HC Tilburg MA8   15:20  15:50  thuis  veld 8b
Fluiten: Jessie Peters en Sam Vervoort
 
MB1 10197   THC Hurley MB1 11:10  12:10  uit    route
MB2 5643   MHC Best MB1   13:15  13:45  thuis  veld 8a
Fluiten: Pleun Boudewijns en Fleur Burgmans
MB3 5646   V.M.H.C. Basko MB3   09:20  10:05  thuis  veld 10a
Fluiten: Fleur Janssen en Margot Teeuwen
MB4 6056   V.M.H.C. Basko MB5 15  11:15  12:00  uit    route
MB5 5871   HC Eindhoven MB6 30  14:15  15:15  uit    route
 
MC1 17838   HV Weert MC1   14:50  15:50  thuis  FIKAGEAR
MC2 12846   HV Weert MC2   09:50  10:20  thuis  veld 8b
Fluiten: Sara Boughroud en Noor van Nunen
MC3 13177   DVS MC1 15  14:15  15:00  uit    route
MC4 12851   HC Oranje Rood MC5   11:25  11:55  thuis  veld 10a
Fluiten: Teddie van der Putten en Pleun Kersten
MC5 13476   MHC MEP MC7 45  15:10  16:25  uit    route
MC6 13115   MHC Best MC5   11:40  12:10  thuis  veld 8b
Fluiten: Liv Broers en Soleil Vroom
MC7 12747   HC Eindhoven MC6 30  11:00  12:00  uit    route
 
MD1 11439   Oss MD1   09:35  10:05  thuis  veld 8a
Fluiten: Isa van Gerven en Annabel Arents
MD2 11444   HC Mierlo MD2   11:25  11:55  thuis  veld 8a
Fluiten: Tavi Antonis en Jill Gang
MD3 11700   V.M.H.C. Basko MD2 15  08:45  09:30  uit    route
MD4 11755   HTCSON Hockey MD3 30  10:05  11:05  uit    route


21 september | Jongstejeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E2 1170   HC Gemert J6E1   08:20  08:50  thuis  veld 8a
 
J8E1 4182   Hockey Geldrop J8E1   08:20  08:50  thuis  veld 8b
Fluiten: Axel Bakers en Tijmen Anthonio
 
J6E1 1032   Nuenen J6E1 30  07:30  08:30  uit    route
 
M8E1 961   Hockey Geldrop M8E1   08:20  08:50  thuis  veld 10a
Fluiten: Claire van den Biggelaar en Isa van Gerven
M8E2 962   HTCSON Hockey M8E1 30  09:15  10:15  uit    route
M8E3 1213   HCAS M8E2   08:20  08:50  thuis  veld 8b
Fluiten: Fée de Bie en Marieke Daams
 
M6E1 1015   HC Mierlo M6E3   08:20  08:50  thuis  veld 8a
M6E2 1161   V.M.H.C. Basko M6E4 15  09:30  10:15  uit    route
M6E3 999   HC Oranje Rood M6E11 20  09:25  10:15  uit    route
Let op: Uittenue mee!   
 
M3F1 17112   HC Oranje Rood MF8   08:20  08:50  thuis  veld 8a
M3F2 981   HC Mierlo MF3 30  07:45  08:45  uit    route