Wedstrijdschema

laat schema zien voor  

1 juni | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1 47990   HC Oranje Rood Oranje-Rood JA2 20  12:55  13:45  uit    route
Let op: Uittenue mee!   
JA2 47679   HC Nuth JA1   13:15  13:45  thuis  veld 8a
Fluiten: Thom Kersten en Jorg Rijnders
 
JB1 56311   Hockeyclub 's-Hertogenbosch JB2   15:30  16:00  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Jeroen Stok en Han Schiebaan
JB2 56299   Hockeer JB1 75  12:45  14:30  uit    route
 
JC1 48529   HOCKEY HEEZE JC1 15  10:00  10:45  uit    route
JC2 comb 48046   MHC Bommelerwaard JC1 45  11:15  12:30  uit    route
 
JD1 48709   HCAS JD1 30  12:45  13:45  uit    route
   KNHB: Tijd gewijzigd 18/5  
JD2 49004   MHC Best JD2   10:00  10:30  thuis  veld 8b
Fluiten: Oscar van Dam en KC Rijk
 
MA1 49535   HC Scoop MA1   13:15  14:15  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Mark Jiskoot en Jesse Warmerdam
MA2 49541   HC Oranje Rood Oranje-Rood MA7   15:00  15:30  thuis  veld 8a
Fluiten: Wouter Luijten en Wout Olde Hampsink
MA3 50087   HC Cranendonck MA2 30  13:30  14:30  uit    route
MA4 49860   V.M.H.C. Basko MA3 15  11:45  12:30  uit    route
MA5 50564   HC Scoop MA5 45  14:30  15:45  uit    route
 
MB2 51250   HC Scoop MB1 45  14:15  15:30  uit    route
MB4 51487   HC Cranendonck MB1   15:00  15:30  thuis  veld 10a
Fluiten: Aafje Roks en Linda Verberkt
MB5 51713   HC Horst MB3   13:30  14:00  thuis  veld 8b
Fluiten: Iris van der Horst en Margot Teeuwen
MB6 50808   MHCdeDommel MB2 35  13:40  14:45  uit    route
MB7 52384   Hockey Phoenix Belgie Phoenix (BE) MB2 15:30  16:00  uit    route
 
MC1 52965   HC Oranje Rood Oranje-Rood MC2   09:45  10:30  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Eline van den Hurk en Nina Warmerdam
MC2 52966   HCAS MC1   11:30  12:00  thuis  veld 8a
Fluiten: Noor Dubbeldam en Senna Glaser
MC3 52972   Eersel MC2   11:45  12:15  thuis  veld 8b
Fluiten: Ninke Mertens en Floor Westerhuis
MC4 52946   Hockeer MC3 75  09:00  10:45  uit    route
MC5 52823   Hockey Geldrop MC3 30  12:30  13:30  uit    route
MC6 53494   HTCSON Hockey MC5   13:15  13:45  thuis  veld 10a
Fluiten: Nanne de Waal en Vera van Galen
 
MD1 54542   R.H.C. Concordia MD1   11:45  12:15  thuis  FIKAGEAR
Fluiten: Tedje Dingen en Floor Baken
MD2 55106   Maastrichtse Hockey Club MHC MD3 60  11:30  13:00  uit    route
MD3 54438   HC Eindhoven MD3 30  09:00  10:00  uit    route
MD4 54558   Hockey Geldrop MD3   09:45  10:15  thuis  veld 10a
Fluiten: Stijn Dubbeldam en Nathan De Bruyn
MD5 55237   MHC Best MD5   11:30  12:00  thuis  veld 10a
Fluiten: Laura Bax en Annabel Arents
MD6 55432   HCAS MD4   09:45  10:15  thuis  veld 8a
Fluiten: Mikki Jacquot en Kayleigh Kuipers


1 juni | Jongstejeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E1 45056   DVS J8E1 15  09:45  10:30  uit    route
 
J6E1 47512   M.H.C. Deurne JE1 MIX 45  08:15  09:30  uit    route
 
JF1 43671   Sint Oedenrode JF1   08:30  09:00  thuis  veld 8a
JF2 43748   MHC Best JF2 MIX   08:30  09:00  thuis  veld 10a
 
M8E1 46752   HC Oranje Rood Oranje-Rood M8E3 20  10:40  11:30  uit    route
   KNHB: Veld gewijzigd 17-05  
Let op: Uittenue mee!   
M8E2 45726   DVS M8E1   08:30  09:00  thuis  veld 10a
Fluiten: Maud van Gerven en Silke Wegman
M8E3 45866   HC Helmond M8E4   08:30  09:00  thuis  veld 8b
Fluiten: Tessel Kersten en Tamar Juliette Walinga
 
M6E1 42292   Nuenen ME2 30  07:45  08:45  uit    route
M6E2 41574   HOB Bakel ME1 30  08:00  09:00  uit    route
M6E3 42118   HC Mierlo ME4   08:30  09:00  thuis  veld 8a
M6E4 42122   HC Gemert ME4   08:30  09:00  thuis  veld 8a
 
M3F1 56780   HC Oranje Rood Oranje-Rood MF9   08:30  09:00  thuis  veld 8b
M3F3 43840   M.H.C. Deurne MF2   08:30  09:00  thuis  veld 8b