Wedstrijdschema

laat schema zien voor  

5 oktober | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1 9064   Hockey Club Houten JA1   23:30  00:01  thuis  veld 10b
Fluiten: Hans Jongejan en Frank Holten
JA2 14365   HCAS JA1 30  14:45  15:45  uit    route
 
JB1 14775   HC Oranje Rood JB3 20  16:55  17:45  uit    route
Let op: Uittenue mee!   
JB2 14606   Sjinborn JB1   23:30  00:01  thuis  veld 10b
Fluiten: Willem Hezemans en Pepijn Jacobs
 
JC1 6423   Tegelen JC2   23:30  00:01  thuis  veld 10b
Fluiten: Quint Bakers en Jip Hegeman
 
JD1 11033   HC Oranje Rood JD3   23:30  00:01  thuis  veld 10b
Fluiten: Ivo Huisman en Olaf van den Hurk
JD2 11175   HOCKEY HEEZE JD1   23:30  00:01  thuis  veld 10b
Fluiten: Fabian Kon en Marijn van der Toom
 
MA1 9937   M.H.C. Goirle MA1 45  14:00  15:45  uit    route
MA2 17399   Eersel MA1   23:30  00:01  thuis  veld 10b
Fluiten: Amber Roest
MA3 17404   R.H.C. Concordia MA1   23:30  00:01  thuis  veld 10b
Fluiten: Iris Dingen en Selina van der Honing
MA4 5092   Berkel Enschot MA2   23:30  00:01  thuis  veld 10b
Fluiten: Rachelle Lavrijssen
MA5 4946   V.M.H.& C.C. M.O.P. MA4 45      uit    route
MA6 5274   HCAS MA3 30  14:50  15:50  uit    route
 
MB1 10095   MHC De Warande MB1 60      uit    route
MB2 5644   HCAS MB1   23:30  00:01  thuis  veld 10b
Fluiten: Pien Fiolet en Manon van der Kroft
MB3 5778   HC Scoop MB3 45  12:45  14:15  uit    route
MB4 5886   HC Oranje Rood MB8   23:30  00:01  thuis  veld 10b
Fluiten: Anne Kostermans en Nikki Mollen
MB5 6127   MHC Best MB6 30  13:15  14:15  uit    route
 
MC1 17868   HC Eindhoven MC1       thuis 
MC2 12844   V.M.H.C. Basko MC2   23:30  00:01  thuis  veld 10b
Fluiten: Quincy Broers en Yiqing Chen
MC3 13365   HC Tilburg MC6 45      uit    route
MC4 13402   HC Nova MC4   13:25  13:55  uit    route
MC5 12853   HTCSON Hockey MC4   23:30  00:01  thuis  veld 10b
Fluiten: Isa Kruik en Lenne Kuhlmann
MC6 13114   HOCKEY HEEZE MC3   23:30  00:01  thuis  veld 10b
Fluiten: Margo Coppelmans en Zinzi Frijters
MC7 12915   V.M.H.& C.C. M.O.P. MC6 45      uit    route
 
MD1 11440   HC Scoop MD1   23:30  00:01  thuis  veld 10b
Fluiten: Lauren Goevaers en Hanne van Gompel
MD2 11416   HC Helmond MD2 30  12:25  13:25  uit    route
MD3 11713   Maastrichtse Hockey Club MHC MD4 60  11:15  12:45  uit    route
MD4 11448   HOCKEY HEEZE MD2   23:30  00:01  thuis  veld 10b
Fluiten: Lore van den Boogaard en Noor Mollee


5 oktober | Jongstejeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E2 1815   HTCSON Hockey J6E1       thuis 
 
J8E1 4336   HC Oirschot J8E1       thuis 
Fluiten: Tup Jacquot en Bennet Krikke
 
J6E1 1813   HC Mierlo J6E2 30  10:40  11:40  uit    route
 
M8E1 1730   HC Mierlo M8E1       thuis 
Fluiten: Juliette Berg en Juul Dix
M8E2 1991   HC Mierlo M8E2 30  10:40  11:40  uit    route
M8E3 1858   HOCKEY HEEZE M8E1       thuis 
Fluiten: Rosa van Hek en Nicki Jonkers
 
M6E1 1669   MHC Best M6E2 30  08:00  09:00  uit    route
M6E2 1923   HC Oranje Rood M6E10       thuis 
M6E3 1801   HC Cranendonck M6E2 30  09:00  10:00  uit    route
 
M3F1 1751   DVS MF1       thuis 
M3F2 1994   HC Oranje Rood MF9 20  10:25  11:15  uit    route
Let op: Uittenue mee!